Witajcie!

I nastał ten okres w naszym życiu, kiedy postanowiliśmy udać się na zasłużoną emeryturę. Po latach ciężkiej pracy przychodzi czas na odpoczynek. Cóż jednak mamy robić na emeryturze. Drodzy Państwo na tej stronie znajdziecie informacje przeznaczone dla seniorów. Dowiecie się Państwo jak można spędzać czas wolny na emeryturze. Emeryt na więcej czasu wolnego. Ale również ma mniej sił. Co jednak może robić emeryt, jak spędzać czas. W zależności od tego na co mu pozwalają siły fizyczne i duchowe.

Poczytacie sobie trochę o klubach dla seniorów, jakie i gdzie są, co oferują, itp. W Polsce pojawia się coraz więcej klubów dla seniorów. A więc seniorzy znajdą miejsca, w których będą mogli spotkać się ze znajomymi mającymi podobne problemy. Ponadto uzyskacie Państwo informacje na temat wyjazdu do sanatorium na koszt NFZ oraz czegoś o dodatkowych źródłach dochodu dla emerytów. W końcu czyż emeryt nie ma prawa sobie dorobić paru groszy? Emeryt też może czasem potrzebować paru dodatkowych złotówek na własne wydatki. Z różnych powodów.

Dowiecie się Państwo również ciekawych rzeczy dotyczących samej emerytury. Emerytura to może być ciekawy okres w życiu seniora. Albowiem ma on czas na zainteresowania i spacery na świeżym powietrzu. Gorzej, że nie zawsze ma na to siły. Na szczęście są przeróżne zajęcia i kluby stworzone z myślą o seniorach. Samo przejście na emeryturę może być szokiem. Nagle prócz porządków domowych nie musimy nic robić. Jednak można ten szok jakoś złagodzić. I efektywnie spędzać czas.